Leden 2011

Lásku nevidíme a přesto ji cítime, v bolesti, naději, touze, dotyku, v přesvěčení žít a vidět.

31. ledna 2011 v 19:33 | Terezz. |  Deníček

Ahoj, no radši ani nekomentuju vysvědčení mám jednu trojku.. ale tak já to čekala a rodiče to taky věděli nenávidim matiku ... Slíbila jsem že příšťí pololetí to bude lepší.. už hlavně kvuly tomu abych se dostala na školu hej.. Jako trest.. mám na pc jenom dvě hodiny denně .. nejlíp od 18:00-20:00... takže mě tu jinak ani nečekejte do tý doby než budou třídní schuzky tu fakt budu jenom v tuhle hodinu ti chci i říct že nejspíš nebudu každej den na blogu .. protože dneska mi přišel kámošky brácha Jirka nainstalovat simíky:D mám sims 3!:D ježiš já jsem tak šťastná .. až na to že se v tom vubec nevyznám prostě nechápu princip:D tý hry .. ale tak já to nak vykoumám..  Jinak .. vlastně neni nic moc novýho:D ono se  za den toho moc nezmění no.. třeba dneska jsem potkala Adama (muj bejvalej) šla jsem za nim ve meště .. tak jsem ho pozdravila on mě taky.. nahodil ten jeho sladkej usměv a šli jsme spolu na zastávku .. prokecali jsme celou cestu busem (30 minut) a nezavřeli jsme pusu:D ježiš.. furt mám pocit že jsem zamilovaná .. ježiš ale já nechci.. nechci prostě.. ale tak tohle už nikoho nezajímá:D Teď budu asi tu pul hoďku ještě na fejsu a budu projíždět naky ty blogy.. a pak pujdu asi spát.. dneska stejně nic nedává jo a zejtra dává ordinace!Ježiš.. už bylo na čase kooonečně!:D Já se nemužu dočkat.. možná bych se měla ještě učit mi totiž píšem z ájiny . to nak zmáknu:D ahoj:*

můj názor na dabing ..

30. ledna 2011 v 13:11 | Terezz. |  zamyslela jsem se..
Tenhle článek je vlastně první v týhle rubrice .. bude to na tema ,,dabing"..  chci říct co si o dabingu vlastně myslim .. jak začít asi tim.. že já osobně si radši filmy stáhnu než skouknu v tv.. mužu si to stopnout když potřebuju a tak:D takže to mi vyhovuje .. a teď .. mám si stáhnout otiginál nebo dabing? Já vlastně jak kdy ... titulky  mi nevaděj .. ale jako přece jenom to mám radši  česky.. protože se mi občas stává že vlastně jenom čtu a nechápu děj.. když to slyšim a rozumim tomu .. lip všechno "pochopim":DD ale tak jako je zase dobrý se podívat na něco v originále.. film je v angiličtině .. a vy se  aj učíte ve škole .. proč ne ..  budete jenom čumět .. já vy všechna slova kouskujete a oni jak pulku věty polknou a mluvěj všechno dohromady:D přiučíte se pár nových slovíček nebo si jich pár zopáknete.. no ale já osobně .. třeba mě se líbí fakt líbí nadabovanej Harry Potter.. opravdu bych nepoznala že je to dabovaný kdybych to nevěděla .. ale třeba stmívání to je pravej opak to je něco otřesnýho:D pustila jsem si to a po 10 minutach jsem to fakt vypla... to se fakt nedalo.. Vlastně teď vubec nevim jak tenhle článek mám uzavřít... Díváte se na filmy jenom s titulkama nebo si radši uděláte pohodičku hezky česky:D? Inspirace .. "články na téma .. jsem našla u ~Brill. ..:)

pan užasný Daniel Radcliffe

30. ledna 2011 v 10:23 | Terezz. |  Deníček


Ahoj,před chvílí jsem dokoukala Harryho Pottra. a řeknu vám asi jsem se zamilovala:D to je něco tak užasnýho:DD Šestka je taková divná. já než jsem to pochopila:D ale jako.. chci vidět sedmičku .. protože  to skončiloo tak napínavě:D a oni to už v kinech nedává:// tak jako kde to jsme:D teď... si stahuju tu sedmičku .. jako ne že nevim jestly je to přímo sedmička .. ale ono  se to hodlá staovat ještě 10 hodin .. takže jako:/ taky super. Jo,dneska musim sjet do města.. protože mi v pondělí dojde  legitka musim do jet zaplatit.. oni ještě ty busy jezděj tak debilně:/ jednou za hodinu . takže jsem zvědavá co tam budu dělat.. jsem nemocná .. mám nateklý uzliny a vypadám jako debil. Zejtra je vysvědčení ..  a to mi taky docela kazí náladu.. proč něco jako  vysvědčení existuje?.D Uplně se těšim až zejtra nebo pozítří ho pojedu ukázat babče a  to bude kecat jak jsem jí zklamala.. to stejný uslyšim každe den doma a já se z toho zblaznim... Jo a na aukru jsem si objednala obří plakát pana užasnýho Daniela Radcliffe takže se nemužu dočkat až přijde.. teď si pujdu asi pustit nakej film ... nebo jen tak brouzdat po fejsu už vubec nevim co mám dělat.. na fejsu mě to nebaví ..  nikde prostě... to je asi všechno co jsem chtěla říct...

Aby jste byli v obraze.

28. ledna 2011 v 19:00 | Terezz. |  Deníček

Ahoj, ja vim tyden tyden tyden! Ale já opravdu nestíhám fakt toho mám hodně . furt někde lítám..  a domu se dostanu fakt jenom najíst vykoupat spát:D jinak jsem furt ve škole ..  Celý týden jsem se snažila vylepšit známku z tý podělaný matiky . marně mám TROJKU! Jo, trojku .. počítám s tím že ve středu budu mít pohřeb .. jestly teda nakej mit budu .. víte v pondělí jim ukážu vysvědčení ještě ten den mě zabijou .. a v  uterý? tak rychle se to zorganizovat nedá... hej .. moje první trojka:D ale jako to nic.. zrovna když to potřebuju nejvíc .. dá mi ta kráva trojku!No nic.. rodiče už to věďí .. radši jsem jim to řekla předem ... a  musela jsem slíbit že  příšťí pololetí budu  mít vyznamenání .. takže jako já  zamakám a všechno vytáhnu:D Jinak .. dneska odpoledne mi nešel net.. takže jsem skoukla tři filmy!:D zrcadloví dum 1 a 2 ..(jako nejlepší film jaky jsem kdy viděla FAKT JAKO STÁHNOUT A SKOUKNOUT) .. a  Sillent Hill.. ten film .. jako horor spíš no.. vlastně "horor" tak hrozný to nebylo. víte, já miluju horory.. miluju pocit strachu .. takže je to vlastně fajn .. dneska budu doma sama .. rodiče jdou kolem osmý pryč.. takže brácha  bude na pc  v obýváku.. a já tady.. to bude pohodička!:D Teď.. když už jsem si teda našla něco na práci .. tak mi začli všichni psát .. ježiš... právě jsem zjistila že jsem kámošce dala na flešku jinej film než chtěla .. takže mě chce  zabít . koukám že  mě všichni chtěj jeno zabít .. já se toho vysvědčení ani nedožiju!:D teď.. si zapnu písničky a pujdu se utápět ve smutku .. protože mi zase vubec nepíše.. ahoj.. joa vim že ten obrázek je divnej ale mě se prostě líbí.

Láska je to nejkrásnější, ale zároveň to nejsmutnější, co člověk může zažít.

22. ledna 2011 v 16:06 | Terezz. |  Deníček

Jo,vim že jsem tu dlouho nebyla .. ale já prostě buď jsme neměla náladu nebo se mi nechtělo .. pak jsem měla zaracha:D teda až do dneška;) nebo jsem prostě byla s miláčkem.Fakt je toho poslední dobou hodně .. zvlášť když se uzavíraj známky .. tak já vubec nestíhám.. Stalo se toho za tu dobu co jsem tady nebyla hodně .. dala jsem se dohromady .. s panem nejmenovanym:D a nejlepší kamarádce umřela 6letá sestra .. z toho jsem taky těžce v p*deli ... svět je hnusnej.. přemýšlela jsem že změnim dess a  začnu jsem fakt trošku víc chodit .. slibuju že se budu snažit:)) Ve čtvrtek a v pátek jsem nebyla ani ve škole mám angínu .. takže... teď až pv pondělí pujdu budu muset zabrat ... jo a to mi připomíná že  si musim  udělat ten referat na Palackyho.. a naučit se ty slovíčka na ajinu .. teď se asi pujdu dívat na nakej serial na streamu .. mám fakt depku z toho že nedává ordinace .. Problem je že já už na tom streamu znám už snad uplně všechno .. takže fakt nevim.. dneska mi koupila mamka bravíčko.. tak si asi udělám kakao a pujdu si číst.. taky jsem dost unavená takže si trošku schrupnu:D To je asi všechno:*

Spousta lidí si umí pohravat s citama tech druhejch..ale ty seš vazne prebornik!

8. ledna 2011 v 9:27 | Terezz. |  Deníček

Vlastně ani nemám co psát .. omlouvám se že jsem včera nenapsala ale nak jsem neměla náladu .. furt jsem někde lítala a večer jsem sedla ke kompu a byla mrtvá .. pak jsem si volala s kámošem .. Včera u nás ve škole byli lidi z nakyho utulku .. protože jsme jim ajko škola darovali  žrádlo pro psy:DDD no super;).. přivezli takovýho malýho psa .. vypadal jako Dášeňka!:D a strašně smrděl .. jak je nemyjou ne . no to se nedalo:! .. ale tak prodrbala jsem ho a šla jsem:DDDD Jinak dneska touhle dobou jsem už měla vyrážet z domu a zachvíly bejt na zastávce.. měla jsem se jet podívat na jednu střední školu ..ale nakonec všechno padlo .. jedna kámoška nemuže kvuly rodinným duvodum .. nechci se rozeepisovat;) a ta druhá :DD ani nevim prostě jsem jí psala že se mi nikam nechce .. pojedu v unoru a to s rodičema;) Jinak včera mi dala učitelka na flešce fotky z naší besídky ve škole:D já když na tioo čuměla .. proč jsem takovej prcek!:DD to je hrozný!:D Ježiš, docela mě se*e ta škola .. teď vubec nevim co dneska ..:// budu sedět u pc a kynout:DD No dneska ještě určitě něco přidám . jdu se kouknout na face.. a prosim nadpis se mi ani nak řešit nechce . fakt je to kreten!!

Miluji nebo jenom sním, kdo mi odpovi na mou otázku a a není láska náhodou jenom krásny sen, ktery skončí jen zklamáním?

6. ledna 2011 v 16:37 | Terezz. |  Deníček
Tě piiiiiiic:D
Konečně je čtvrtek konečně jsem doma!Jak ja nenavidim školu ..  Dneska jsme psali z toho dějáku .. hlavně že to je lehký  já se to naučim .. naštěstí to nevypadá tak hrozně;) vidim to tak na dvojku,trojku!:DTo je dobrý ne?:D Na celou písemku sem se včera vy*rala .. a učila jsem se to dneska o těláku protože jsme s kámoškou necvičily tak jsme se šli učit na chodbu . neřikám že jsem neměla  taháček:D ale kdo si má zapamatovat ty spisovatele a díla;):DMěla jsem odpoledku o odopoledce mám pvp .. takže jsme byli celý dvě hodiny na kompech .. učitel nám dal foťáky .. a šli jsme fotit ruzý blbosti po škole a pak jsem to upravovali;) takže docela fajn den.. Jinak učitelka do nás furt hustí naky přihlášky.. já vubec nevim kam na školu fakt nevim!:D -.- .. to ej v p*deli.. zejtra máme ty nejhorší předměty!Takže dneska se budu asi fakt učit.. poprví za celou osm let se jdu učit doma!:D a ne o přestávkách;) Na novej rok jsem si dala předsevzetí že se budu učit.. ty*ole stejě na to dlabu jako každej rok .. a  to 26.1 se uzavíraj známky .. musim hlavně tu ajinu nak vytáhnout .. zejtra píšem z "be" .. takže to se pujdu našprtat i když to je docela lehký;) .. 

Celý život není nic jiného, než cesta ke smrti.

5. ledna 2011 v 16:47 | Terr^^ |  Deníček

Dneska jsem byla skoro celej den doma sama. Takže si to asi umíte představit. písničky an plný pecky:D ale pak na mě vlítla sousedka tak jsem to radši vypla:D naše sousedka je stará rašple!:D včera večer mi kámoš poslal básničku takovou hezkou jeditky^^ ale on má normálně básnický střevo:D obdivuju;D já na něj "sem smutná vymysli mi básničku" a on to ze sbee sypal:D užasňák^^  takovou zamilovanou mi poslal ale to asi jenom že nevěděl co psát:D i když nevim..;) Dneska ve škole mi zase hořelo u prdele:D dostala jsem kouly!:D JOOO KOULY:D protože jsem neměla ukol z matiky ale jako já na něj uplně zapoměla .. zrovna z matiky protože hlavně tu musim vytáhnout ..  to je v p*deli...tak snad to nak dám ..  zejtra ve škole to bude v pohodě;) to máma sami dobrý učitelky.. ale pátek je strašnej! Fakt .. nejhorší předměty nejhorší učitele .. a  zrovna v pátek .. Jinak právě teď poslouchám písničku od Terezy Kerndloví - schody z nebe .. kdo by to do mě řek;) ten styl ke mě vubec nejde:D ale tenhle styl tý písničky se mi fakt líbí .. a ona,ona je strašně hezká! Já jí tak závidim ty její styloví videoklipy!:D Teď jsem si vzpoměla že zejtra píšem z dějáku a ten mám  mezi  jedničkou a dvojkou:D takže se budu muset jít učit. já tu školu tak nesnašim!Mám toho pokrk.. Celý zas*aný školy.. Volá mě mamka jdu jí pomoct udělat palačinky:D
Takže asi tak. ^^

Fadrc - Zachvat nostalgie

5. ledna 2011 v 15:51 | Terr^^ |  listen.
Tyvole,sek se mi pc tak jsem chvíly čekala co se bude dít:D
a najednou se mi sama pustila je to už hodně
dlouho co jsem jí poslouchala ..  každej den a klidně celej den..
tu písničku zbožňuju.. když jí poslouchám vybavěj se mi
snad nejhezčí okamžiky mího života ..
ten klip je k tomu taky užasnej..
doporučuju;)


Zabalila jsem ho do deky, je totiž nemocný, má horečku a strašně sebou mlátí, nechce žádné prášky a pořád mluví o smrti. Kdo? Moje srdce.

4. ledna 2011 v 18:37 | Terezz. |  Deníček

No nejsou na tom obrázku ty dvě malí stvoření šťastný? já chci bejt taky.. no nic:) Vubec  nevim co tu psát. asi jenom to .. že mě neskutečně sere .. muj bejvalej kluk .. doprdele . proč já musim bejt zabouchá zrovna do něj? dneska u mě byla kámoška  a volali jsme sis  nim na skypu kdyby jste viděli jak on jí balil((.. a pak odcházela a on ahoj:*... nesnašim ho.. miluju ho...:(( vždy´t to nejde.. ne konec mích problému stejně to nikoho nezajímá:) dneska ve škole to bylo celkem fajn .. ještě štěstí že jsem zapoměla  žákovskou:D a  ta učitelka si to nezapisuje. takže tu čtyřku z tich rovnic nemam v žákovský:D psali jsem z příroďáku .. měla jsem tahák:D vidim to na jedničku, dvojku;D takže zejtra žákovskou mít budu:D Jinak .. měli jsme odpoledku a my krávy:D s kámoškou na ní zapoměli a byli jsme u  mě.. to až se dozví máma -.- mě zabije!:D Zejtra mám do jedný:) zejtra je nejlepší den až na to že mě asi zkouší ze zemáku ze slepí mapy světa . a to vubec neumim... ale jsem zvědavá co dostanu z toho kontrolního diktátu .. teď asi budu na fb a kolem tý osmí pujdu na ordinaci jestly teda dává :) ahoj:*

Fashion [1]

4. ledna 2011 v 14:05 | Terezz. |  fashion.
Nestíhám  teď napsat deníček .. takže přidám naky fashion.
Večer se ozvu^^
ta bunda^^

about me))

3. ledna 2011 v 16:03 | Terr^^ |  Deníček
Jsem nenormální, takže vlastně normální, protože by bylo nenormální být v tomhle věku normální. Pořád si povídám, často řikám uplný blbosti.Jsem zlá,drzá,arogantní,sobecká ale na lidi který mám ráda až moc hodná.Směju se. Směju se ráda a směju se furt  i když uplným blbostem.Nežiju v realitě, mám svůj vlastní svět, kde vždycky všechno dopadne dobře, všechno je fajn, mně je fajn.Doufám že se jednou probudim do reality a bude to uplně stejný jako je to teď.Ale asi je to jenom sen.Mám ráda postel a pár lidí a možná to budu mít někdy ráda i tady. Miluju fialovou,colu a ze všeho nejvíc provokování učitelu! Nesnášim pavouky,zubaře,zimu,lži a colu bez bublinek.Myslim že je to všechno. Keep smile

blog.

3. ledna 2011 v 15:51 | Terezz. |  blogDneska je první den,kdy mám tenhle blog.Doufám že bude aspoň stejně uspěšnej jako muj minulej (nebudu sem dávat adresu) chci zustat v anonimitě.. Trošku jsem si změnila přezdívku ale fakt jenom trochu. Tenhle blog jsem udělala proto že mě to na mem starém blog prostě přestalo bavit,nevím čím to bylo.. Tenhle dess si nechám nakou tu chvíly .. mě se líbí.Pokud mě tu zrovna nezastihnete najdete mě na fb (pokud ho někdo bude chtít napište do komentu) kde jsem furt.. nikdy jsem nechápala jak tam někdo muže trávit 5 hodin denně . ale je to tak .. teď jsem mezi něma.. totálně jsem propadla závislosti na týhle socální síti. Budu se tu snažit bejt co nejčastěji .. ale mám i svuj osobní život.. snad se najde každej den čas kdy napíšu nebo aspon něco přidám:) Budu mít své oblíbené blogy... bude jich pár.. abych se jim mohla věnovat třeba i každý den:) Doufám,že to tu poroste. :)