Březen 2011

odpoustim ale nezapominam,umim prohravat, ale nikdy se nevzdam,nesnasim lez, ale vim, ze pravda nekdy boli vim co chci a jdu si za tim!)

31. března 2011 v 18:45 | Terezz. |  Deníček
Jo,ahoj.Zase ahoj:D dneska jsem byla konečně ve škole .. všechno při starym .. krávy jsou pořád krávy .. a kámoši jsou furt kámoši ..učitele jsou taky furt stejný. nic se vlastně nezměnilo takže by jsem mohla bejt zase marod) ne dost.. nemooohla .. po dvou měsících bez tý krásný budovy bych jí dneska líbala podlahu wohoo!:D V matice začli brát rovnice .. takže to vubec nechapu!Musim promluvit s Nikčou a domluvit se s ní kdy mi to všechno bude vysvětlovat:D víte .. Nikolka je moje třídní šprťácký zlatíčko. Ne,nejde o to že je chytrá jde o to že je prostě užasná,vtipná,hodňoučká,krásná,miloučká,zlaťoučká,. a nic nevysvětluje tak složitě.. jo,to je moje dokonalá nikolka.Takže s tou se musím domluvit) konečně taky vim jaký máme ve třídě .. drbny .. ne jenom holky .. ale máme ve třídě fakt jednoho superdebilního spolužáka ... kterej má na mě těžkou averzi .. a drbe mě jak ta největší drbatská:D holka na světě. Chtěl proti mě vyhlásit válku!:D Ahá nám je deset:D když jsem mu řekla že se nehodlám chovat jako malý dítě .ruku na to a snad to bude dobrý .Víte,měle bych se fakt učit rodiče po mě furt řvou jenže jak se asi mám učit když nic nechápu?Taky jim to moc nepálí . musej mi všechno všichni dovysvětlit. Rodiče se toho ještě maj odemě dost učit. Jo,dneska jsem čekala na bráchu v naší krásný malí obci.. jelo auto .. a z něj vystoupil krásnej kluk,mladej,pěkný vlasy.. obličej .. "cože co to je?" "asi nějakej kluk no" po minutě .. "nějakej?co jsem to plácla .. on je krásnej!" víte tohle musí bejt osud protože v naší malí obci:D je jen 3500 obyvatel.. poslední dobou to tady nak moc umírá..tak 40% takový ty lidi 30-60 let. 15% samí feťáci .. nebo lidi s IQ bublajícího bláha. a tak 10% malí děťi.Takže ten kluk musel bejt zázrak! (Na všech lidech je už od pohledu poznat, že jsou to úplný blbečkové. On tak nevypadá.jojooooo) tyjo,já jsem se rozepsala .. taky si nechám pár novinek na zítřek!:D a ještě písničku . pusu na to!:D Protože je užasnáá,užasná,užasnáá


Hurts - Illuminated

29. března 2011 v 12:53 | Terezz. |  listen.
Ahoj.. před chvílý jsem vstávala .. nak se mi nechce psát článek .. vlastně vubec nemám o čem když celej den sedim doma u pc:D takže přidám aspon písničku .. ta pisnička je užasná .. neskutečně nádhernej hlas:)Tečky pro blbečky))

28. března 2011 v 13:45 | Terezz. |  Deníček

No,ahoj.. skoro týden jsem se neozvala .. ale já .. sice jsem furt nemocná .. vlastně jsem doma už 8 týdnu .. a tak trošku se bojim že mě nechají opakovat... za celý druhý pololetí mám popsanou přesně stránkuv žákovský .. takže se fakt učim abych přišla do školy .. a mohla jich nahlat co nejvíc ... jako tich známek!:D Nepřežila bych kdybych musela do tý třídy ... s nikym se tam nebavim .. jsou tam samí malý namyšlený krávy. To bych nepřežila!Takže snad pohodička:D Jo.. v pátk jsem byla na rtg plic .. a brali mi krev .. dneska jsem si byla pro výsledky .. ale prej je budou mít až ve středu .. ale nejspíš mám černej kašel ... jenže to bych ho musela mít už takových 5 týdnu .. no nevim .. napsala mi naky další prášky nakej vermox nebo co ... a taky divný .. je tam jenom šest prášku .. a bere se to jenom tři dny každej den .. ráno a večer .. prej mám v sobě nakou bakterii .. jenže tu bakterii mam už pěkně dlouho hlavně že do mě rvou antibiotika .. ne konec -.-" tohle nebudu řešit:D Jak jsem doma nemocná.. tak se furt nudim .. začla jsem koukat na "kriminálku anděl" ono to vypadá debilně ale je to fakt dobryy!:D Už jsem se dívala na všechny díly .. takže musim najít něco dalšího.. Našla jsem jednu hezkou písničku .. teda aspon mě se líbí.. poslouchám jí od včerejšího večera .. je fakt užasná. Jo a ještě něco .. co se týká mích oblíbených blogu .. naky blogy vymažu ..nechám se jen fakt ty .. na který chodim)) ..


It can't be true..

22. března 2011 v 10:43 | Terezz. |  Deníček

No jasně,jsem zase doma ... ani k tomu nebudu nic moc psát ... prostě .. my neměla vysazovat antibiotika a byla by jsem v pohodě ... byla jsem pět týdnu doma během tý doby jsem měla 4 antibiotika .. no .. a pak jsme chodila týden do školy ..a teď .. jsem zase od včerejška doma .. No doktorka je kráva ... antibiotika se maj přece dobrat a ne že mi je vysadí.. včera jsem se ve škole málem udusila vubec jsem nemohla dejchat .. až se mi z toho točila hlava tak jsem sla s ucitelkou hned k doktorovi. No,zase plus že budu mít víc času na blog .. Mají podezření na další zápal plic . že to bylo rpostě nedolečený .. anebo astma .. nebo alergie .. no uvidim v pátek .. teď . se mi dostáhnul film .. mezi řádky .. takže budu koukat.. Za ten tyden ve škole .. jsemt hoo moc nestihla takže se asi budu i učit .. ve čtvrtek mám narozky takže .. jak to tak ale vidim .. tak budem s kámošema slavit až popříští sobotu .. No fakt se nemám fajn .. ahoj.

Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili.

19. března 2011 v 8:23 | Terezz. |  Deníček

Ahoj,slíbila jsem že ještě zejtra teda včera:D napíšu článek .. ale .. nak jsem na to neměla čas.. celý odpoledne jsem se učila v šest jsem si zapla pc .. a to jenom jako že se podívám na fejs a tak .. a pak jsem šla koukat na kamenak .. Navíc jsem vstávala v pul pátý takže v deset jsem byla docela mrtvá no:D Co je novýho .. novýho toho je docela dost .. přišel k nám novej spolužák sice je docela pěknej ..a docela v pohodě .. ale strašně blbej!:D Fakt blbej .. dál .. školu jsem docela dohnala a už to docela jde.. příšťí týden bych už měla normálně se učit s něma. Dál!:D Do třídy nám dali multimedialní tabuly .. takže se učíme na ní!:D Dál taky .. dneska pujdu asi s kámoškou a dvěma klukama .. ven a pak budu u Marticky:D nejspíš spát .. takže se už dneska neozvu vlastně nevim co bych psala .. ono se toho moc neděje;)

Don't start to frown, it's never in style...just do your best to smile, smile, smile!

17. března 2011 v 18:33 | Terezz. |  Deníček


No,ahoj .. fakt se omlouvám .. ale já vubec nestíhám mám strašně hodně učení .. fakt přijdu ze školy .. zapnu si na hodku tv a učim se.. na pc jsem tak hoďku denně .. a to třeba když si dělám referát nebo něco .. fakt po tom měsíci co jsem v tý škole nebyla .. mám co dělat abych to aspoň trošku postupně doháněla .. třeba dneska už mě nechala psát z matiky .. no dostanu trojku . fakt super. ta se mi vubec nehodí!:D musim mít vyznamenání prostě musim. Zejtra píšem z ajiny .. no to vubec nechápu takže to je taky v prdeli . a ta učitelka je takova pi*a že to není možný .. Asi před 10 minutama jsem šla teprve na pc .. celý dopoledne jsem se učila na zítřejší písemku z dějáku .. no .. asi to možná i umím .. tak snad .. tenhle celej článek fakt jenom o škole .. Zejtra .. se ozvu a napišu co je novýho:)

Pamatuj včerejšek a přemýšlej o zítřku, ale dnes musíš žít.

13. března 2011 v 8:45 | Terezz. |  Deníček

Dobry rano.Teď jsem vstávala.. a když si představit že po pěťi týdnech pujdu do školy a budu muset vstávat v pul osmý .. tak asi fakt nevstanu -.-" to je nejhorší to vstávání do tý školy:D Včera jsme měli takovou "menší" rodinnou oslavu .. tata měl svátek a narozeniny . mamka svátek bracha svátek teta narozky a svátek děda svátek strejda svátek .. a jak jsme byli dlouho nemocný tak se nám to všechno takhle naschromaždilo najednou:D ale co je to zamnou .. příšťí sobotu snad doufám nic neslavíme . a popříšťí se slaví moje narozky . Jo,mám narozky.. dostanu peníze!:D Jinak s Honzou je to už v pohodě . včera .. mi psal .. tak jsem nachvily mamku ukecala .. aby mě pustila ven .. rychle jsem se oblíkla namalovala a letěla od celý mojí famílie:D tam na mě už čekal Honza s Martou a Lukášem.Takže jsme šli ven takhle ve čtyřce. bylo to fajn. Konečně jsem zase byla venku!:D Za tich 5 týdnu co mi sem nosili ukoly . jsem neudělala snad ani jeden:D takže musim máknout:D a dneska něco fakt udělat. A ve škole řeknu že mi bylo fakt blbě .. že jsem na učení neměla ani pomyšlení!:D Jasně že to řeknu jinak . To ještě nak promyslim!:D Dneska jdu s Martou ven kolem tý třetí by pro mě měla přiřjít..jooo jooo joooo veeeen . zejtra do školy. Já se fakt těšim,jakože fakt těšiim!:D teď se pujdu umejt.. převlíknout .. a asi budu ještě chvily na pc .. pak se asi pujdu učit .. a pak budu nedočkavě čekat na Li*covou:D

Kdosi mi řekl, abych udělala čáru. Tlustou čáru za vším a všemi a šla dál. Udělám ji i za tebou i když vím, že ji podlezeš, přelezeš nebo jí prostě projdeš.

11. března 2011 v 13:00 | Terezz. |  Deníček

Ahoj:) nadpisu si nak nevšímejte ... ono je to vlastně teď uplně jinak než před 3 nebo dvěma dnema co jsem vám sem psala .. strašně se mi omlouval .. a dá se říct že je všechno zase v pohodě . Jsou prostě lidi který nikomu nic nepřejou .. začli se roznášet takový hnusný drby .. a já nebudu psát radši ani co.. ale jako nedivím se že se zachoval tak jak zachoval .. Včera jsem byla na kontrole a áá!:D vysadila mi antibiotika a pondělí jdu do škoooly!:D JO JO JOOOO:D já miluju škooolu:D tTak teď se chovám jak debil:D Ale já hned v uterý už jí ráda mít nebudu .. dneska jsem vstávala v pul 12.. jo muj rekord takhle dlouho jsem nikdy nespala. fakt ne:D! A to jsem šla spát někdy v pul jedný .. chtěla jsem napsat už včera ale pak jsem an to nak zapoměla... vstala jsme .. a v pul 12 jsem si vzpoměla že musim udělat brambory:D aby jsme si měli co dát k těm a karbanátkum:D no takže jsem začla vyvářet!:D Už je mi fajn .. nožky nahoře a pohdička:D O víkendu má bejt hezky a mamka mi slíbila že mě aspon nachvíly o víkendu ven pustí takže snad fakt budu moct .. protože jestly ne!:D Tak .. budu nasraná:D Odpoledne musim udělat naky ty ukoly do školy co mi nosili během tich 5 týdnu domu:D a já na to ani nešáhla:D večer se ozvu;D

Fashion [2]

10. března 2011 v 6:50 | Terezz. |  Deníček
Ahoj šíleně jsem se večer v pul jedenáctý nudila .. tak jsem se rozhodla že přednastavim článek .. fashion:) ... je to sebraný tak ruzně po netu .. a věci který se mi fakt líbí))
Nevim proč se mi líbí možná to dělá ta fotka
ale prostě .. v jednoduchosti je krása..
a tohle mi přijde dokonaly.

Jen čekání na někoho, kdo ty miliony kousíčků slepí dohromady, zhojí ty rány, otře slzy a vykouzlí úsměv na tváři..

9. března 2011 v 18:45 | Terezz. |  Deníček

Jo.. je mi hrozně .. kluci jsou nehorázný experti na to.. aby ti pomotali hlavu a pak se vubec neozvali .. nebo prostě .. se přihlásili ale ignorovali tě.. vubec netušim co se děje .. a proč tohle dělá .. nechápu co jsem mu udělala.. fakt ráda bych to věděla.. Byla jsem zamilovana a jsem zamilovaná .. do něj .. prostě.. fakt je strašný když někdo ... s kym jste vlastně byli šťastný .. na vas sere .. a prostě vás ignoruje ..a vy máte pocit že mu vlastně vubec nechybíte .. Necham ho chvili .. a počkám třeba mi napíše sám co jsem mu vlastně provedla. protože já nemám sebemenší tušení .. ale je mi to lito . dost lito .. už hodinu nepřetřžitě brečim .. tak jsem si řekla že se prostě potřebuju pořádně vypsat. Ale vlastně mi není líp,je mi ještě hůř.. pozoor. napsal mi pár slov ukončil konverzaci a odhlásil se .. se slovama "nechápu proč si to udělala.. ja šťastnej byl" ... odhlásil se.. prostě se odhlásil .. ale já mu neodepíšu ne .. prostě dneska ne .. jsem strašně nasraná a mám takovou "mrzutou" náladu byla bych na něj zlá .. a nic bych nezlepšila ..
Chci se zeptat .. mám pocit že jsem tuhle scenu tohodle herce .. viděla v nakym filmu . ale vubec si nemužu vzpomenout v jakym .. kdyby jste někdo věděl.. dejte mi vědět.. docela ráda bych se na ten film zase povidala.. děkuju:)

Three Days Grace- Never Too Late Lyrics

9. března 2011 v 11:07 | Terezz. |  listen.
Ahoj,vubec se mi nechce psát článek.. protože vlastně nemám vubec co.. Takže přidám jenom písničku.. Pustila mi jí kámoška a od tý doby .. jí miluju .. dlouho jsem jí neslyšela .. teď jsem na ní narazila .. á miluju ten hlas je prostě nádhernej .. je prostě užasnej.


Fashion [1]

8. března 2011 v 19:36 | Terezz. |  fashion.
čauky mňauky .. za hlavou mi hrajou zprávy ...a už se nemužu ordinace:D ale tak .. napadlo mě že přidám ještě naky to fashion.. teda modu .. vlastně ne modu .. ale prostě .. věci který se mi líbí. Tady jsou.. Ja nevim ale do tich posledních silonek(asi silonek:D) jsem se asi zamilovala:D♥

Miluju Tě, a proto tě nechám jít. Běž, ignoruj mě, žij a hlavně buď štastný. Nic by totiž nebolelo více, než to, že se trápíš.

8. března 2011 v 10:01 | Terezz. |  Deníček
No,dobré ráno.. ten nadpis .. nic se mi nestalo .. jenom prostě se mi líbí..teď jsem vstávala .. ne dulužitý je že jsme vubec nespala .. nakej "debil,blazen,kreten" mi napsal 147 smsek z netu .. fakt netušim kdo to je .. ale bylo to takovy uchylny!:D něco jako ... "lásko voniš destem ... tvé rty chutnají jako jahoda..." a takovy ty ... blbosti:D:D no .. to jsme se zasmala.. ale vubec nevyspala .. po asi 40 sms jsem mobil vypla.. no a rano kdyz jsem to cetla .. ja myslela ze se pochčiju:D Včera volala mamka třídní že budu doma ještě 14 dní .. a naše učitelka na AJ .. měla takový blbí připomínky jakože "to se jako vyhýbá aj? Nebo co .. ze uz tu nebyla tři týdny" .. no jasně .. vždycky bna první hodinu spim .. protože jsem zaklapla budíka .. druhou se oblíkám .. třetí jedu v buse .. čtvrtou .. nevim .. prostě .. vysrala moudro:D .. hned jí kámoška vpálila "ne ona je nemocna ona má zápal plic" .. a už držela hubu a psala:D Třídní řikala .. že si to s ní ještě vyřídí že takovýhle "vtipný" poznámky by si mohla nechat.. a ze at se brzo uzdravim a tak .. a pak mi ještě psala na email uplně to stejný!:D Ha! Musím jí nak inteligentně odepsat.. radši počkám na mamku .. zase mám oba rodiče v práci a jsem doma jenom s bráchou .. dneska přijde ..Nikča .. ta mi přinese naky ukoly .. a vyleje si u mě srdce:D chce jí totiž jeden zrzavej odpornej ukluk od nas ze školy:D jakože .. brejloun zrzoun a furtjí píše jak je roztomila:D ne to nic..:D O CO JA V TÝ ŠKOLE PŘICHÁÁZIIM já už chci do školy!:D Takovych novinek a já u toho nejsem .. to je strašný:D hej já jsem se nak rozepsala ... to jsem zrovna nechtěla:D takže ještě sem dám písničku .. kterou prostě jedu celý dny .. a snad i noci .. zamilovala jsem si jí ..

Kolik titůlku jsem za svuj blogový život asi tak vymyslela?:D

7. března 2011 v 10:20 | Terezz. |  Deníček
Už ani nemusím zdravit.Ale tak.. je to slušnost..Ahoj. Před chvílí jsem vstávala .. teda jako já ještě měla pulnoc.. ale kámoška si šla pro sešity na který včera zapoměla.. Dneska je mi zatim dobře.. Jenom už bych fakt chtěla do školy .. protože už ani nevim na co koukat .. ty filmy .. jsou už všechny tak vokoukaný všechny znám!:D Dneska bych mohla doplnit nake rubriky .. mamka s tatou jsou v práci .. takže jsme doma sama .. když nepočítám bráchu .. ale tak ten je zavřenej v obýváku a neví o mě:D Opravdu nevim co sem mám psát .. jsem zavřená doma a tak se vubec nic neděje .. všechno při starym .. odpoledne po škole .. kolem jedný se u mě staví kámoška ..tak .. se aspoň něco málo dozvim.. co je novyho:D;) Jinak jsem .. tak zoufalá že už si i čtu:D Jako já si ráda četla .. ale nikdy se mi nestalo že bych za 3 dny přečetla dvě knížky:D Jo je fajn .. že mám aspoň co dělat.. teď .. si pujdu asi uklidit pokoj protože to tu je jak po bombě:D .. a pak .. budu čekat na Martičku:D ahoj:*

Jen ty - Di-pako

6. března 2011 v 12:56 | Terezz. |  listen.
Jo,ahoj.Nak se mi nechce psat deníček.. stejnak se nic novýho nestalo.. tak přidám jenom písničku . Teď asi mojí neoblíbenější..ty slova.. jsou takovy kouzelny... je taková.. ja nevim .. užasná..

Good morning, sweetie... but...

5. března 2011 v 8:56 | Terezz. |  Deníček

Ahoj:) pišu ... brzy rano přitom tak pozdě... jsem doma už tři týdny .. a ještě další dva budu .. celý dny ležim v posteli sotva dýchám.. veru už 5 antibiotika .. ale do nemocnice mě prostě nedaj .. fakt mi neni dobře .. proto sem ani nepíšu jsem tu málokdy vždycky mám zaplej pc .. že teda .. se koukám na filmy .. ale jinak... už to neni tak hrozný .. už nemám takový horečky. Už mám jenom zvýšenou .. taky nepočítejte s nakym extra dlouhym deníčkem protože se prostě nic za tu dobu co ležim v posteli nestalo.. jenom řikám že jsem asi magor ale že miluju školu!To je něco tak nudnýho ... celý dny doma ... Už mi to leze na mozek.. ja už se i učim:D JÁ .. co jsem se nikdy no skoro nikdy:D neučila;):) Včera mi kámoška přinesla sešity na opsaní a jako.. moc otho neberou .. diky!:D Protoze .. jinak bych asi nezvládala vtipný bude až budem psát písemku teď řeknu že jsem chyběla a oni "minulý týden nebo jak dlouho?" "no 5 týdnu":DD už to vidim!:D Včera večer jsem si stahovala film "je to i muj život" .. sice jsem ho už viděla ale .. to je užasnej film:D takže hned co to dopíšu se na nej pujdu podívat:) Budu se snažit ozvat co nejdřív .. ale nak na to nemam .. budu se snažit!:D Ahoj:)