Duben 2011

dny bez titulku.

3. dubna 2011 v 9:01 | Terezz. |  Deníček
ahoj. ted jsem vstavala. Jo,a už teď mám tak blbou náladu že bych fakt vraždila. Nehorázně mě nasral kamarád . nasral jako nasral fakt nasral. Až se bude zase omlouvat. Těžkej ignor. Jo,bylo fakt hnusný co udělal. Nebudu to tady řešit. Včera jsem slavila ty narozky jak jsme tady psala. Jo,docela to šlo. dohromady jsem dostala dva litry!:D Jo,vubec nic nemám na jaro takže pojeduu nakupoovat chtěla jsem už dneska. Jenže dneska jet s týhle prdele do města je o nervy. Jezdí to jednou za hodinu někdy ani to ne. A já vždycky mám takový nervy. Navíc psala jsem skoro všem. Všichni už něco mají.A ta do který jsem si vkládala největší naděje mi ještě neodepsala. Včera jsem ještě byla venku. S... no bylo nás dost. tři kluci a my. Jo přidala bych nakou fotku, ale všechny má kámoška a ještě je nedala ani na fejs. zbít!:D Dneska vubec nevim co budu dělat. Jo a ještě něco!:D Včera jsem potkala jednoho kluka s kterym jsem chodila o letních prázdninách . On má teď nakou holku . no ta holka je držka ale to je jedno . Šilhá ksicht plnej beďaru a zuuuuby křiví:D Ale to nic .. uplně jsem nevěděla co mám dělat. Šla jsem .. teď jsem ho viděla "sakra vrátím se. Ne to je blbí už mě asi viděl . Aha no dobře jdu dál".. jdu .. a oni sebou jednoho malýho ratlíka:D a obřího psa! Duchodci fakt že jo. Ale tak to nic. Divně na ně čumim .. a pak ze mě vypadne něco jako "ahoj" no to bylo trapny!:D A on jenom takovy "čau" ale nevim jak se zatvářil protože jsem mu prostě neviděla do bo obličeje nebo jsem asi nechtěla vidět. Já nevim)


taková jarní nálada.

2. dubna 2011 v 10:52 | Terezz. |  Deníček
Venku je krásně, a mě je taky fajn .. už v sedm ráno mi psala kámoška ať se u ní rychle stavim ..a já frajerka si vstala až v pul desátý .. tu sms jsem vubec neslyšela .. no .. běžela jsem k ní! No .. stalo se něco fakt krutopříšerně drsnýho . Ale já nemužu vubec nic říct protože to je supertajný. Dneska slavim narozky .. takže zase přijede celá rodina .. Hlavně ty malí děťi .. víte já jsem nejstarší když teda nepočítám mojí 18letou sestřenku ..a navíc mám samý bratrance .. a jenom tři sestřenice .. a všichni jsou strašně malý teda ne strašně je jim 4-7 a to je s něma prostě nuda .. Musim si trošku uklidit pokoj prtože to tu je jak po bombě a to by mamka mohla nadávat!:D Jinak včera jsem fakt nestihala .. měla jsem školu do dvou .. šla jsem rychle domu na oběd naházela to do sebe .. jak .. nevim kam .. a hned na mě zvonilo moje zlatíčko .. Šli jsme ven. Vzali si časák a šli si sednout někam ven. Jo,vlastně to bylo fajn. Miluju ty testy v časákách kdy mi vyjde jak mám neskutečně seksyyy(sexy:D) tělo. Aha,aspon že to vim. Přitom hovno. Ten časopis je slepej a ještě má IQ bubliajícího bláta áá!:D Pak jsem rychle běžela domu protože jsem v pul pátý měla bejt už na rohu(naše místo kde se scházíme) vubec jsem nestíhala!:D a šla jsem tam až ve třičtvrtě. No a to už tam nikdo nebyl. Pak mi řekli že přišli až v 50://:D A já byla nasraná že nestíhám. Kolem pul šestý jsme šla domu. Převlíkla se a zase někdo zvonil!Tak jsem šla ven s budeme jí říkat "telen." to mě tak napadlo.To si zapamatuju:D Včera jsme si s kámoškou vzpoměli na trapas kterej se nám stal o prázdninách!:D A říct ho nemužu protože byl fakt traaapnej. Včera jsem koukala na kamenak .. zase jsem se nasmala:D vtipálci!:D Zase.Zase! Zase jsem se nak rozepsala. jsem jak stíhačka když píšu nemužu přestat psát a furt píšu!:D) Jo, a zase písnička mužu se z ní posrat je fakt užasná)))

Cinema Bizarre - My Obsession

1. dubna 2011 v 19:44 | Terezz. |  listen.
Jo,jo dneska mi psát článek prostě nechce .. všechno napíšu zejtra dopoledne protože odpoledne přijede celá famílie slavit moje narooozky takže odpoledne těžko. Tak .. přidám aspon písničku .. jo .. já prostě posloucham takovy divny.. ale ja prostě tu pisničku miluju . Ne,já spíš miluju ten hlas jo ten hlaas myslím že kdyby na mě někdo s takovym hlasem promluvil tak na něj asi skočim a sežeru ho.Ale on neni hezkej ale prostě v týhle písničce má užasnej hlas.