Deníček

dny bez titulku.

3. dubna 2011 v 9:01 | Terezz.
ahoj. ted jsem vstavala. Jo,a už teď mám tak blbou náladu že bych fakt vraždila. Nehorázně mě nasral kamarád . nasral jako nasral fakt nasral. Až se bude zase omlouvat. Těžkej ignor. Jo,bylo fakt hnusný co udělal. Nebudu to tady řešit. Včera jsem slavila ty narozky jak jsme tady psala. Jo,docela to šlo. dohromady jsem dostala dva litry!:D Jo,vubec nic nemám na jaro takže pojeduu nakupoovat chtěla jsem už dneska. Jenže dneska jet s týhle prdele do města je o nervy. Jezdí to jednou za hodinu někdy ani to ne. A já vždycky mám takový nervy. Navíc psala jsem skoro všem. Všichni už něco mají.A ta do který jsem si vkládala největší naděje mi ještě neodepsala. Včera jsem ještě byla venku. S... no bylo nás dost. tři kluci a my. Jo přidala bych nakou fotku, ale všechny má kámoška a ještě je nedala ani na fejs. zbít!:D Dneska vubec nevim co budu dělat. Jo a ještě něco!:D Včera jsem potkala jednoho kluka s kterym jsem chodila o letních prázdninách . On má teď nakou holku . no ta holka je držka ale to je jedno . Šilhá ksicht plnej beďaru a zuuuuby křiví:D Ale to nic .. uplně jsem nevěděla co mám dělat. Šla jsem .. teď jsem ho viděla "sakra vrátím se. Ne to je blbí už mě asi viděl . Aha no dobře jdu dál".. jdu .. a oni sebou jednoho malýho ratlíka:D a obřího psa! Duchodci fakt že jo. Ale tak to nic. Divně na ně čumim .. a pak ze mě vypadne něco jako "ahoj" no to bylo trapny!:D A on jenom takovy "čau" ale nevim jak se zatvářil protože jsem mu prostě neviděla do bo obličeje nebo jsem asi nechtěla vidět. Já nevim)

taková jarní nálada.

2. dubna 2011 v 10:52 | Terezz.
Venku je krásně, a mě je taky fajn .. už v sedm ráno mi psala kámoška ať se u ní rychle stavim ..a já frajerka si vstala až v pul desátý .. tu sms jsem vubec neslyšela .. no .. běžela jsem k ní! No .. stalo se něco fakt krutopříšerně drsnýho . Ale já nemužu vubec nic říct protože to je supertajný. Dneska slavim narozky .. takže zase přijede celá rodina .. Hlavně ty malí děťi .. víte já jsem nejstarší když teda nepočítám mojí 18letou sestřenku ..a navíc mám samý bratrance .. a jenom tři sestřenice .. a všichni jsou strašně malý teda ne strašně je jim 4-7 a to je s něma prostě nuda .. Musim si trošku uklidit pokoj prtože to tu je jak po bombě a to by mamka mohla nadávat!:D Jinak včera jsem fakt nestihala .. měla jsem školu do dvou .. šla jsem rychle domu na oběd naházela to do sebe .. jak .. nevim kam .. a hned na mě zvonilo moje zlatíčko .. Šli jsme ven. Vzali si časák a šli si sednout někam ven. Jo,vlastně to bylo fajn. Miluju ty testy v časákách kdy mi vyjde jak mám neskutečně seksyyy(sexy:D) tělo. Aha,aspon že to vim. Přitom hovno. Ten časopis je slepej a ještě má IQ bubliajícího bláta áá!:D Pak jsem rychle běžela domu protože jsem v pul pátý měla bejt už na rohu(naše místo kde se scházíme) vubec jsem nestíhala!:D a šla jsem tam až ve třičtvrtě. No a to už tam nikdo nebyl. Pak mi řekli že přišli až v 50://:D A já byla nasraná že nestíhám. Kolem pul šestý jsme šla domu. Převlíkla se a zase někdo zvonil!Tak jsem šla ven s budeme jí říkat "telen." to mě tak napadlo.To si zapamatuju:D Včera jsme si s kámoškou vzpoměli na trapas kterej se nám stal o prázdninách!:D A říct ho nemužu protože byl fakt traaapnej. Včera jsem koukala na kamenak .. zase jsem se nasmala:D vtipálci!:D Zase.Zase! Zase jsem se nak rozepsala. jsem jak stíhačka když píšu nemužu přestat psát a furt píšu!:D) Jo, a zase písnička mužu se z ní posrat je fakt užasná)))

odpoustim ale nezapominam,umim prohravat, ale nikdy se nevzdam,nesnasim lez, ale vim, ze pravda nekdy boli vim co chci a jdu si za tim!)

31. března 2011 v 18:45 | Terezz.
Jo,ahoj.Zase ahoj:D dneska jsem byla konečně ve škole .. všechno při starym .. krávy jsou pořád krávy .. a kámoši jsou furt kámoši ..učitele jsou taky furt stejný. nic se vlastně nezměnilo takže by jsem mohla bejt zase marod) ne dost.. nemooohla .. po dvou měsících bez tý krásný budovy bych jí dneska líbala podlahu wohoo!:D V matice začli brát rovnice .. takže to vubec nechapu!Musim promluvit s Nikčou a domluvit se s ní kdy mi to všechno bude vysvětlovat:D víte .. Nikolka je moje třídní šprťácký zlatíčko. Ne,nejde o to že je chytrá jde o to že je prostě užasná,vtipná,hodňoučká,krásná,miloučká,zlaťoučká,. a nic nevysvětluje tak složitě.. jo,to je moje dokonalá nikolka.Takže s tou se musím domluvit) konečně taky vim jaký máme ve třídě .. drbny .. ne jenom holky .. ale máme ve třídě fakt jednoho superdebilního spolužáka ... kterej má na mě těžkou averzi .. a drbe mě jak ta největší drbatská:D holka na světě. Chtěl proti mě vyhlásit válku!:D Ahá nám je deset:D když jsem mu řekla že se nehodlám chovat jako malý dítě .ruku na to a snad to bude dobrý .Víte,měle bych se fakt učit rodiče po mě furt řvou jenže jak se asi mám učit když nic nechápu?Taky jim to moc nepálí . musej mi všechno všichni dovysvětlit. Rodiče se toho ještě maj odemě dost učit. Jo,dneska jsem čekala na bráchu v naší krásný malí obci.. jelo auto .. a z něj vystoupil krásnej kluk,mladej,pěkný vlasy.. obličej .. "cože co to je?" "asi nějakej kluk no" po minutě .. "nějakej?co jsem to plácla .. on je krásnej!" víte tohle musí bejt osud protože v naší malí obci:D je jen 3500 obyvatel.. poslední dobou to tady nak moc umírá..tak 40% takový ty lidi 30-60 let. 15% samí feťáci .. nebo lidi s IQ bublajícího bláha. a tak 10% malí děťi.Takže ten kluk musel bejt zázrak! (Na všech lidech je už od pohledu poznat, že jsou to úplný blbečkové. On tak nevypadá.jojooooo) tyjo,já jsem se rozepsala .. taky si nechám pár novinek na zítřek!:D a ještě písničku . pusu na to!:D Protože je užasnáá,užasná,užasnáá

Tečky pro blbečky))

28. března 2011 v 13:45 | Terezz.

No,ahoj.. skoro týden jsem se neozvala .. ale já .. sice jsem furt nemocná .. vlastně jsem doma už 8 týdnu .. a tak trošku se bojim že mě nechají opakovat... za celý druhý pololetí mám popsanou přesně stránkuv žákovský .. takže se fakt učim abych přišla do školy .. a mohla jich nahlat co nejvíc ... jako tich známek!:D Nepřežila bych kdybych musela do tý třídy ... s nikym se tam nebavim .. jsou tam samí malý namyšlený krávy. To bych nepřežila!Takže snad pohodička:D Jo.. v pátk jsem byla na rtg plic .. a brali mi krev .. dneska jsem si byla pro výsledky .. ale prej je budou mít až ve středu .. ale nejspíš mám černej kašel ... jenže to bych ho musela mít už takových 5 týdnu .. no nevim .. napsala mi naky další prášky nakej vermox nebo co ... a taky divný .. je tam jenom šest prášku .. a bere se to jenom tři dny každej den .. ráno a večer .. prej mám v sobě nakou bakterii .. jenže tu bakterii mam už pěkně dlouho hlavně že do mě rvou antibiotika .. ne konec -.-" tohle nebudu řešit:D Jak jsem doma nemocná.. tak se furt nudim .. začla jsem koukat na "kriminálku anděl" ono to vypadá debilně ale je to fakt dobryy!:D Už jsem se dívala na všechny díly .. takže musim najít něco dalšího.. Našla jsem jednu hezkou písničku .. teda aspon mě se líbí.. poslouchám jí od včerejšího večera .. je fakt užasná. Jo a ještě něco .. co se týká mích oblíbených blogu .. naky blogy vymažu ..nechám se jen fakt ty .. na který chodim)) ..

It can't be true..

22. března 2011 v 10:43 | Terezz.

No jasně,jsem zase doma ... ani k tomu nebudu nic moc psát ... prostě .. my neměla vysazovat antibiotika a byla by jsem v pohodě ... byla jsem pět týdnu doma během tý doby jsem měla 4 antibiotika .. no .. a pak jsme chodila týden do školy ..a teď .. jsem zase od včerejška doma .. No doktorka je kráva ... antibiotika se maj přece dobrat a ne že mi je vysadí.. včera jsem se ve škole málem udusila vubec jsem nemohla dejchat .. až se mi z toho točila hlava tak jsem sla s ucitelkou hned k doktorovi. No,zase plus že budu mít víc času na blog .. Mají podezření na další zápal plic . že to bylo rpostě nedolečený .. anebo astma .. nebo alergie .. no uvidim v pátek .. teď . se mi dostáhnul film .. mezi řádky .. takže budu koukat.. Za ten tyden ve škole .. jsemt hoo moc nestihla takže se asi budu i učit .. ve čtvrtek mám narozky takže .. jak to tak ale vidim .. tak budem s kámošema slavit až popříští sobotu .. No fakt se nemám fajn .. ahoj.

Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili.

19. března 2011 v 8:23 | Terezz.

Ahoj,slíbila jsem že ještě zejtra teda včera:D napíšu článek .. ale .. nak jsem na to neměla čas.. celý odpoledne jsem se učila v šest jsem si zapla pc .. a to jenom jako že se podívám na fejs a tak .. a pak jsem šla koukat na kamenak .. Navíc jsem vstávala v pul pátý takže v deset jsem byla docela mrtvá no:D Co je novýho .. novýho toho je docela dost .. přišel k nám novej spolužák sice je docela pěknej ..a docela v pohodě .. ale strašně blbej!:D Fakt blbej .. dál .. školu jsem docela dohnala a už to docela jde.. příšťí týden bych už měla normálně se učit s něma. Dál!:D Do třídy nám dali multimedialní tabuly .. takže se učíme na ní!:D Dál taky .. dneska pujdu asi s kámoškou a dvěma klukama .. ven a pak budu u Marticky:D nejspíš spát .. takže se už dneska neozvu vlastně nevim co bych psala .. ono se toho moc neděje;)

Don't start to frown, it's never in style...just do your best to smile, smile, smile!

17. března 2011 v 18:33 | Terezz.


No,ahoj .. fakt se omlouvám .. ale já vubec nestíhám mám strašně hodně učení .. fakt přijdu ze školy .. zapnu si na hodku tv a učim se.. na pc jsem tak hoďku denně .. a to třeba když si dělám referát nebo něco .. fakt po tom měsíci co jsem v tý škole nebyla .. mám co dělat abych to aspoň trošku postupně doháněla .. třeba dneska už mě nechala psát z matiky .. no dostanu trojku . fakt super. ta se mi vubec nehodí!:D musim mít vyznamenání prostě musim. Zejtra píšem z ajiny .. no to vubec nechápu takže to je taky v prdeli . a ta učitelka je takova pi*a že to není možný .. Asi před 10 minutama jsem šla teprve na pc .. celý dopoledne jsem se učila na zítřejší písemku z dějáku .. no .. asi to možná i umím .. tak snad .. tenhle celej článek fakt jenom o škole .. Zejtra .. se ozvu a napišu co je novýho:)

Pamatuj včerejšek a přemýšlej o zítřku, ale dnes musíš žít.

13. března 2011 v 8:45 | Terezz.

Dobry rano.Teď jsem vstávala.. a když si představit že po pěťi týdnech pujdu do školy a budu muset vstávat v pul osmý .. tak asi fakt nevstanu -.-" to je nejhorší to vstávání do tý školy:D Včera jsme měli takovou "menší" rodinnou oslavu .. tata měl svátek a narozeniny . mamka svátek bracha svátek teta narozky a svátek děda svátek strejda svátek .. a jak jsme byli dlouho nemocný tak se nám to všechno takhle naschromaždilo najednou:D ale co je to zamnou .. příšťí sobotu snad doufám nic neslavíme . a popříšťí se slaví moje narozky . Jo,mám narozky.. dostanu peníze!:D Jinak s Honzou je to už v pohodě . včera .. mi psal .. tak jsem nachvily mamku ukecala .. aby mě pustila ven .. rychle jsem se oblíkla namalovala a letěla od celý mojí famílie:D tam na mě už čekal Honza s Martou a Lukášem.Takže jsme šli ven takhle ve čtyřce. bylo to fajn. Konečně jsem zase byla venku!:D Za tich 5 týdnu co mi sem nosili ukoly . jsem neudělala snad ani jeden:D takže musim máknout:D a dneska něco fakt udělat. A ve škole řeknu že mi bylo fakt blbě .. že jsem na učení neměla ani pomyšlení!:D Jasně že to řeknu jinak . To ještě nak promyslim!:D Dneska jdu s Martou ven kolem tý třetí by pro mě měla přiřjít..jooo jooo joooo veeeen . zejtra do školy. Já se fakt těšim,jakože fakt těšiim!:D teď se pujdu umejt.. převlíknout .. a asi budu ještě chvily na pc .. pak se asi pujdu učit .. a pak budu nedočkavě čekat na Li*covou:D

Kdosi mi řekl, abych udělala čáru. Tlustou čáru za vším a všemi a šla dál. Udělám ji i za tebou i když vím, že ji podlezeš, přelezeš nebo jí prostě projdeš.

11. března 2011 v 13:00 | Terezz.

Ahoj:) nadpisu si nak nevšímejte ... ono je to vlastně teď uplně jinak než před 3 nebo dvěma dnema co jsem vám sem psala .. strašně se mi omlouval .. a dá se říct že je všechno zase v pohodě . Jsou prostě lidi který nikomu nic nepřejou .. začli se roznášet takový hnusný drby .. a já nebudu psát radši ani co.. ale jako nedivím se že se zachoval tak jak zachoval .. Včera jsem byla na kontrole a áá!:D vysadila mi antibiotika a pondělí jdu do škoooly!:D JO JO JOOOO:D já miluju škooolu:D tTak teď se chovám jak debil:D Ale já hned v uterý už jí ráda mít nebudu .. dneska jsem vstávala v pul 12.. jo muj rekord takhle dlouho jsem nikdy nespala. fakt ne:D! A to jsem šla spát někdy v pul jedný .. chtěla jsem napsat už včera ale pak jsem an to nak zapoměla... vstala jsme .. a v pul 12 jsem si vzpoměla že musim udělat brambory:D aby jsme si měli co dát k těm a karbanátkum:D no takže jsem začla vyvářet!:D Už je mi fajn .. nožky nahoře a pohdička:D O víkendu má bejt hezky a mamka mi slíbila že mě aspon nachvíly o víkendu ven pustí takže snad fakt budu moct .. protože jestly ne!:D Tak .. budu nasraná:D Odpoledne musim udělat naky ty ukoly do školy co mi nosili během tich 5 týdnu domu:D a já na to ani nešáhla:D večer se ozvu;D

Fashion [2]

10. března 2011 v 6:50 | Terezz.
Ahoj šíleně jsem se večer v pul jedenáctý nudila .. tak jsem se rozhodla že přednastavim článek .. fashion:) ... je to sebraný tak ruzně po netu .. a věci který se mi fakt líbí))
Nevim proč se mi líbí možná to dělá ta fotka
ale prostě .. v jednoduchosti je krása..
a tohle mi přijde dokonaly.

Jen čekání na někoho, kdo ty miliony kousíčků slepí dohromady, zhojí ty rány, otře slzy a vykouzlí úsměv na tváři..

9. března 2011 v 18:45 | Terezz.

Jo.. je mi hrozně .. kluci jsou nehorázný experti na to.. aby ti pomotali hlavu a pak se vubec neozvali .. nebo prostě .. se přihlásili ale ignorovali tě.. vubec netušim co se děje .. a proč tohle dělá .. nechápu co jsem mu udělala.. fakt ráda bych to věděla.. Byla jsem zamilovana a jsem zamilovaná .. do něj .. prostě.. fakt je strašný když někdo ... s kym jste vlastně byli šťastný .. na vas sere .. a prostě vás ignoruje ..a vy máte pocit že mu vlastně vubec nechybíte .. Necham ho chvili .. a počkám třeba mi napíše sám co jsem mu vlastně provedla. protože já nemám sebemenší tušení .. ale je mi to lito . dost lito .. už hodinu nepřetřžitě brečim .. tak jsem si řekla že se prostě potřebuju pořádně vypsat. Ale vlastně mi není líp,je mi ještě hůř.. pozoor. napsal mi pár slov ukončil konverzaci a odhlásil se .. se slovama "nechápu proč si to udělala.. ja šťastnej byl" ... odhlásil se.. prostě se odhlásil .. ale já mu neodepíšu ne .. prostě dneska ne .. jsem strašně nasraná a mám takovou "mrzutou" náladu byla bych na něj zlá .. a nic bych nezlepšila ..
Chci se zeptat .. mám pocit že jsem tuhle scenu tohodle herce .. viděla v nakym filmu . ale vubec si nemužu vzpomenout v jakym .. kdyby jste někdo věděl.. dejte mi vědět.. docela ráda bych se na ten film zase povidala.. děkuju:)

Miluju Tě, a proto tě nechám jít. Běž, ignoruj mě, žij a hlavně buď štastný. Nic by totiž nebolelo více, než to, že se trápíš.

8. března 2011 v 10:01 | Terezz.
No,dobré ráno.. ten nadpis .. nic se mi nestalo .. jenom prostě se mi líbí..teď jsem vstávala .. ne dulužitý je že jsme vubec nespala .. nakej "debil,blazen,kreten" mi napsal 147 smsek z netu .. fakt netušim kdo to je .. ale bylo to takovy uchylny!:D něco jako ... "lásko voniš destem ... tvé rty chutnají jako jahoda..." a takovy ty ... blbosti:D:D no .. to jsme se zasmala.. ale vubec nevyspala .. po asi 40 sms jsem mobil vypla.. no a rano kdyz jsem to cetla .. ja myslela ze se pochčiju:D Včera volala mamka třídní že budu doma ještě 14 dní .. a naše učitelka na AJ .. měla takový blbí připomínky jakože "to se jako vyhýbá aj? Nebo co .. ze uz tu nebyla tři týdny" .. no jasně .. vždycky bna první hodinu spim .. protože jsem zaklapla budíka .. druhou se oblíkám .. třetí jedu v buse .. čtvrtou .. nevim .. prostě .. vysrala moudro:D .. hned jí kámoška vpálila "ne ona je nemocna ona má zápal plic" .. a už držela hubu a psala:D Třídní řikala .. že si to s ní ještě vyřídí že takovýhle "vtipný" poznámky by si mohla nechat.. a ze at se brzo uzdravim a tak .. a pak mi ještě psala na email uplně to stejný!:D Ha! Musím jí nak inteligentně odepsat.. radši počkám na mamku .. zase mám oba rodiče v práci a jsem doma jenom s bráchou .. dneska přijde ..Nikča .. ta mi přinese naky ukoly .. a vyleje si u mě srdce:D chce jí totiž jeden zrzavej odpornej ukluk od nas ze školy:D jakože .. brejloun zrzoun a furtjí píše jak je roztomila:D ne to nic..:D O CO JA V TÝ ŠKOLE PŘICHÁÁZIIM já už chci do školy!:D Takovych novinek a já u toho nejsem .. to je strašný:D hej já jsem se nak rozepsala ... to jsem zrovna nechtěla:D takže ještě sem dám písničku .. kterou prostě jedu celý dny .. a snad i noci .. zamilovala jsem si jí ..

Kolik titůlku jsem za svuj blogový život asi tak vymyslela?:D

7. března 2011 v 10:20 | Terezz.
Už ani nemusím zdravit.Ale tak.. je to slušnost..Ahoj. Před chvílí jsem vstávala .. teda jako já ještě měla pulnoc.. ale kámoška si šla pro sešity na který včera zapoměla.. Dneska je mi zatim dobře.. Jenom už bych fakt chtěla do školy .. protože už ani nevim na co koukat .. ty filmy .. jsou už všechny tak vokoukaný všechny znám!:D Dneska bych mohla doplnit nake rubriky .. mamka s tatou jsou v práci .. takže jsme doma sama .. když nepočítám bráchu .. ale tak ten je zavřenej v obýváku a neví o mě:D Opravdu nevim co sem mám psát .. jsem zavřená doma a tak se vubec nic neděje .. všechno při starym .. odpoledne po škole .. kolem jedný se u mě staví kámoška ..tak .. se aspoň něco málo dozvim.. co je novyho:D;) Jinak jsem .. tak zoufalá že už si i čtu:D Jako já si ráda četla .. ale nikdy se mi nestalo že bych za 3 dny přečetla dvě knížky:D Jo je fajn .. že mám aspoň co dělat.. teď .. si pujdu asi uklidit pokoj protože to tu je jak po bombě:D .. a pak .. budu čekat na Martičku:D ahoj:*

Good morning, sweetie... but...

5. března 2011 v 8:56 | Terezz.

Ahoj:) pišu ... brzy rano přitom tak pozdě... jsem doma už tři týdny .. a ještě další dva budu .. celý dny ležim v posteli sotva dýchám.. veru už 5 antibiotika .. ale do nemocnice mě prostě nedaj .. fakt mi neni dobře .. proto sem ani nepíšu jsem tu málokdy vždycky mám zaplej pc .. že teda .. se koukám na filmy .. ale jinak... už to neni tak hrozný .. už nemám takový horečky. Už mám jenom zvýšenou .. taky nepočítejte s nakym extra dlouhym deníčkem protože se prostě nic za tu dobu co ležim v posteli nestalo.. jenom řikám že jsem asi magor ale že miluju školu!To je něco tak nudnýho ... celý dny doma ... Už mi to leze na mozek.. ja už se i učim:D JÁ .. co jsem se nikdy no skoro nikdy:D neučila;):) Včera mi kámoška přinesla sešity na opsaní a jako.. moc otho neberou .. diky!:D Protoze .. jinak bych asi nezvládala vtipný bude až budem psát písemku teď řeknu že jsem chyběla a oni "minulý týden nebo jak dlouho?" "no 5 týdnu":DD už to vidim!:D Včera večer jsem si stahovala film "je to i muj život" .. sice jsem ho už viděla ale .. to je užasnej film:D takže hned co to dopíšu se na nej pujdu podívat:) Budu se snažit ozvat co nejdřív .. ale nak na to nemam .. budu se snažit!:D Ahoj:)

Dám si kafe a bude mi hej!:D

26. února 2011 v 10:32 | Terezz.


Ahoj. Čím začnu je to.. že jdu nadávat .. jako vy si to mužete vychvalovat ale mě se ten novej vzhled psaní článku nelíbí .. nejdou mi sem vložit obrázky z compu . Třeba jsem jenom blbá blondýna a musim na to přijít ale teď mě to fakt jenom štve. Dál, se chci omluvit že tu vubec nejsem .. ale já už jsem 14 dní nemocná .. ještě do středy jsem měla 40 horečku takže jsem si furt vychrupovala.. a vlastně .. já po těch antibiotikách spim furt. Navíc dneska ráno se na mě objevilo co-si .. a jako strašně to svěďí .. takže máma řekla že pokud todo večera nezmizí pojedem do nemocnice.. táta tvrdí že je to těma všema sračkama pardon práškama kterýma mě nadopovávaj .. ale jako já jsem ráda .. ne mě už to celý leze totálně krkem .. už toho mám plný zuby. Už chci bejt fakt zdravá .. trpět ve škole chodit si ven .. a prostě starej dobrej stereotip.. protože já už nemužu ani spát jak se tim kašlem dusim .. a prostě už mě to nebaví .. to se přece po 14 dnech stravených v posteli dá pochopit.. ted budu asi jeste chvili u pc .. přitom budu pozorovat zo co-si co mám na rukách .. a furt se to rozlejzá dál a dál ... a pak .. pak vlastně ani nevim:) ahoj:* joa ještě něco na ty obrázky jsem už přišla takže už nemusim nadávat! Díky blogu.cz:D

Užívej si dne,jako by to byl tvůj poslední den v tvém životě.

17. února 2011 v 15:10 | Terezz.
K nadpisu .. jenom to občas prostě nejde .. si ho užít:) Obrázek .. jo je divnej ale prostě mě se líbí .. je takový zvláštňí to je to co se mi na něm líbí. Jo,tak se ozývám:) konečně jsem z toho prolitaneho dopoledne doma.. včera jsem měla vysokou horečku tak mamka řekla že pujdem k doktorovi .. no to bylo lítání:D nejdřív.. na dětským .pad do nemocnice.. kde jsem byla na ušňím .. mám ruzný rengeny .. a tak ... mám zápal plic ... je mi strašně .. sotva dejchám .. dali mi antibiotika a řekli mi že mužu domu a že jestly mi do tří dnu horečka nesleze .. pujdu do nemocnice.. ne fakt se nemužu mít líp . nejradši bych psala všechny písemky na ktery si všichni tak stěžujou než tohle. To znamená že budu i další týden doma .. a pak .. jsou prázdniny .. měsíc doma .. jo fakt super .. jo jasně ,,co já bych za to dala" .. ale já bych si to s tebou klidně vyměnila . mě to doma vuuubec nebavi:) Včera večer jsem si pustila film .. "Milý Johne" .. užasnej film .. jsem si zase pobrečela:D Teď si pujdu nejspíš udělat .. čaj .. a zalehnu do postele.. asi spat.. protože filmy už mě taky nebaví .. už je pomalu ani nechápu . a to je fakt trapný!:D Nebo ne.. lehnout si pujdu až potom .. teď? Teď budu ještě na pc!:) čauky mňauky!:D:*

Vy se smějete, protože já jsem jiná…já se však směji vám, protože vy jste tak stejní.

16. února 2011 v 11:24 | Terezz.
Hlasim se, sice trošku dřív.. duvod?Jsem nemocná .. bolí mě v krku, mám kašel,rýmu.. prostě mě skolila jako většina populace .. angínochřipka.. včera jsme šli znovu k doktorovi a  beru antibiotika.. dneska jsem vstala už kolem osmý .. a ..  hned jsem měla teplotu .. Takže budu vegetit .. asi ještě hodně dlouho .. aspon to neděle .. no vlastně asi dýl .. protože mi je huř než včera.. dostala jsem chuť jsem napsat .. už mě to v tý posteli vubeec nebaví ležim a čumim do stropu .. to není zrovna nic zabavnýho... Mám uplně vygumovanou paměť vubec nevim co mám psát .. Dneska přijde aspoň kamarádka mi přinýst sešity .. to bude fajn .. aspoň .. si s nikym konečně normálně pokecám .. zasměju .. jo  celá třída mi chybí a to jsem doma .. třetí den .. věřte nebo ne.. ale nepřemýšlela bych ani minutu .. a zdravá bych letěla do školy. Doma měto fakt nudí ..  Lžet nebudu .. protože to je to nejnudnější co mužu dělat.. spát mi nejde!.. No už jsem přemýšlela že budu i uklízet .. no asi to udělám .. Už budu končit.. někteří to dočetli až sem .. a mají sto chutí mi rozbít tlamu:D protože  trávili cca dvě minuty  travený čtením něčeho naprosto nesmyslnýho:D odchazim:D

Tak jako se střídá den s nocí, střídá se úspěch s neúspěchem, radost se smutkem a láska s nenávistí.

15. února 2011 v 12:57 | Terezz.
Tak mě napadlo, že když se celej den fakt nudim že bych mohla napsat nakej ten článek nadpis nak rozebirat nebudu ..prostě je to pravdivej citat a mě se líbí... ráno mě vzbudil táta když šel do práce v pul šestý pak už jsem neusla. Takže mám fakt špatnou náladu.Budík ten se ještě dá . na ten si vyliju vztek když ho mrsknu o zem.. ale co s tátou? Budu na něj naštvaná. Jo! Přesně to udělám.. Koukala jsem na film "miluj mě prosim" .. jako ze začátku jsem to vubec nechápala .. ale pak mi to došlo! Sice až ke konci .. ale pobrečela jsem si:D takovej doják!:DDD A už to chápu!.. Od tý doby .. celej den brouzdam jenom po youtubku poslouchám .. smrkam kašlu a umiram ...  dám sem fotku kterou jsem fotila asi před týdem.. s kámarádkou .. neni na nic užasnýho .. možná jenom to užasný krásný pozadí a my dvě tam jako takovy bezbraný litající  figurky .. nevim .. ale ta fotka ve mě vyvolává zvláštňí pocity .. možná hezký možná ne .. ale pro mě to je vzpomínka.. Ta fotka není nak upravovaná jas nic.. jenom rámeček jsem udělala protože to vypadalo divně ..  Teď .. mi začli všichni psát na icq .. jo aještě něco stahuju si film .. na kterym jsem sice byla v kině .. ale nak na něj mám náladu .. street dance .. asi se ozvu večer:) čauky:*

valentýn,den jako každej jinej .. teda aspoň pro mě..

14. února 2011 v 12:50 | Terezz.

I když zrovna Valentýn nak neuznávám .. tak se mi tenhle obrázek líbí .. nemám ho ráda .. vždyť .. pro mě je valentýn den jako každej jinej .. nedávno jsme byli na naky besedě  kde nám vyprávěli kdo to vlastně Valentyn byl .. jo  byl to frajer .. ale ja osobně tenhle  americkej smátek .. nak neuznavam .. lidi by si měli lásku vyznávat .. furt .. a ne jednou ročně .. třeba moje rodiče.. no  ztracenej případ a to oba .. neprojíždět dneska rano blogy.. tak si ani vlastně neuvědomim že nakej Valentyn je .. vlastně bych si to uvědomila .. až by táta přišel domu .. s ohromnou kyticí .. a mezi dveřma by položil tašku vyběhl schody .. a začal by řvát "miláčku dneska je Valentyn mam tu pro tebe kytku milujuuu těě" .. pak by jí ukázal jakej romantickej film na večer vybral .. a šli by do kina .. ale ještě předtim by jí vzal na nakou supermega   večeři .. jo máme střelenou rodinu .. hlavně střelený rodiče .. ale stejně je miluju:D už od čtvrtka jsem nemocná .. teda vlastně ne od čtvrtka ještě v pátek jsem byla ve škole .. no tak vlastně od soboty .. ale rýmu! tu mám už od čtvrtka .. to je to neotravnější co mužete mít RÝMU! Máte nos jako bambuly .. a vypadate jako totální debil . Ještě k tomu mě strašně bolí v krku a mám dráždivej.D kašel .. takže fakt super .. byli jsme dneska u doktorky .. a dostala jsem antibiotika.. ještě štěstí že má mamka odpolední jinak bych se asi scvokla  z tý mamky opečovatelství:D ještě do toho onemocněl i brácha .. takže to budem zachvíly nemocný.. všichni.. no vážně se nemam fajn)) .. zachvily přijde kamarádka .. která mi přinese naky sešity a řekne  žhavý drby:D ahoj.*

slečna s hnědým zadkem.

6. února 2011 v 12:27 | Terezz.

Je to, konečně mám všechny ukoly hotoví .. včera jsem byla venku s kámoškou no my zase měli neskutečný záchvaty smíchu:D ale tak jako to neni nic novýho:D Dneska jsem vstávala v pul dvanáctý a to jsem musela se rychle umejt převlíknout a uvařit brambory:D jinak by se táta s bráchou dneska asi nenajedli:D to byl muj rekord nikdy jsem nespala tak dlouho..  akorát mám ručník na hlavě a   sušim si moji voňavou hlavu:D v pul druhý pro mě přijde kámoška:D a zase pujdem ven..:D:D Jako včera jsem si dala totálně na hubu .. měla jsem uplně černou prdel na světlých džínách .. a musela jsem s tím jít po celym městě .. chodila jsem pozadu křivě:D:D hlavně aby to nikdy neviděl.. halvně že to má paní nejmenovaná natočený!:D:D Video na fejsu;D nebudu ho sem dávat.. Jinak včera jsem .. tátu ukecala a je to:D v tejdnu mužu na pc dvě hodiny denně a  o víkendu normálně .. ale pokud nebudu mít 4 nebo 5!:D když jo vubec.. A ještě ěnco muj  fotr se rozhod že mě budem zkoušet!:D Tyvole .. normálně to je taky.. "co na tom rposimtě nechápeš?!!" a pak an sebe křičíme navzájem:D Nikdy se nechci učit nebo enchat zkoušet fotrem:D to je strašnýýýý!:D Teď.. pujdu odepsat na komenty protože dřív jsem to fakt nestíhala .. a pak pujdu ven možnááááá se večer  ozvu ahoj:)

Lenost mě zabijí.

4. února 2011 v 12:46 | Terezz.

Jo, tenhle obrázek přesně vystihuje jak to teď  u mě v pokoji vypadá .. vubec se tu nevyznám fakt že ne.. prodlouženej víkend plnej učení .. no lepší to bejt nemuže.. takže dneska jsem měla bejt na compu zase od 6-8 .. ale ráno jsem vstala kolem devátý na nově dával nakej film tak jsem se do deseti  vyvalovala:D a mamka s bráchou šli nakoupit.. najednou mi  zvonil mobil ,volal mi táta . ať si ten comp  zapnu:D ježiš konečně.. celej víkend podle mě jak se mi zachce.. teda když nepočítám to učení .. Jo a ještě něco před  chvilkou jsem si nastahovala všechny věci do sims3.. a jako teď mi to sims ,,neodpovídá" mě snad jebne... budu se to snažit nak opravit!:D Zachvíly možná pojedu do města...  ale jako spíš ne protože sem mi fakt vubec nehcce když vidim co všechno dneska musim udělat.. vyžehlit . uklidit udělat ukoly:D chuť mě přešla:D

Celý život není nic jiného, než cesta ke smrti.

3. února 2011 v 18:49 | Terezz.

Tohle mi nemužou dělat,já už pomalu ale jistě nežiju.. celej víkend .. celej podělanej víkend . vlastně prodlouženej víkend .. budu na počítači dvě hodiny pokud to neukecám jako dneska . přišla jsem u odpoledky a teda vlastně i ze školy která byla dost fajn. A zeptala jsem se jestly mužu na počítač no.. jasně.. "no v 6 do 8" ... začla jsem mít svuj  zachvat breku tak mi tata řek že se teď budu hodinu učit a pak tam mužu jít v 6 do 11 .. no jasně že jsem se já kráva neučila ale četla si starý časáky .. který jsem našla. jako já to do pondělka totiž zapomenu . včera jsem si pučila od kamarádky the sims mazlíčky tak si to nainstaluju .. a nejspíš budu hrát zatim trojku . kterou teda zatim skoro vubec nechápu.. jsou tam fakt divný věci ..  ten nabytek ej docela staromondí:D ne teď jsem to vymyslela zatim co se mi budou instlaovat mazlíčci do dvojky. budu si stahovat věci do trojky:D JOOO!:D takhle to udělám ... teď si dám na icq jakože "zaneprázdněná" .. aby mi nikdo nemoch psát a  jdu stahovat jako o život . mějte se fajn zejtra se ozvu ahoj))

Vlastně tenhle den ani nemá nakej titulek.

2. února 2011 v 18:31 | Terezz.

Ahoj,řekla jsem si že napíšu dřív.. protože vubec nestíhám.. fakt vubec .. bejvávala jsem tu celej den a teď dvě hodiny denně .. dělám 50 věcí najednou a to se fakt nedá:D Takže dneska ve škole.. uplně užasnej den!:D Jako.. zjistila jsem že je do mě tajně zamilovanej spolužák ..  ale to nic neni .. dneska mi napsal takový lovestory:D takovej román fakt romáánek!:D A já jsem fakt vubec nevěděla co mu na to mám říct .. odepsat.. Když jsem dneska odcházela ze školy ... nechtěli mě kluci pustit z šatny . tak jsem to obešla.. chytrá blondýna že jo?:D Oni na druhý straně čekali .. pak jednomu nejmenovanemu šiblo a začal tam semnou "tancovat":D to bylo fakt vtipný ..:D Jinak v uterý jsem psali z ajiny .. uplně jsem to posrala.. takže se netěšim na zejtřek na známky .. jenom doufám že to ještě jak je u ní zvykem nebude mít opravený jinak mi totálně posere plány na  ten užasnej prodlouženej víkend!:D Jo, a jsem fakt zaneprázdněná pan nejmenovanej ... zamilovanej a tančící. mi fakt furt píše.. a vypisuje mi jak mě má rád.. nevim jestly sranda nebo pravda..:D ale jako neřešim .. dneska jsem mluvila s tou nejmenovanou:D co mě má doučovat tu chemii matikua  fyziku:D máme to do detailu promyšlený!:D Každý pondělí a občas i v pátek ke mě přijde a všechno mi krásne vysvětlí:D Teď jsem si vzpoměla že jsem se včera  tak zažrala do učení .. že jsem promeškala ordinaci takže si jí teď pustim na netu .. a přitom budu dělat 100 dalších věcí:D abych z tich dvou hodin taky něco měla!:D Joa  ještě něco .. ten obrázek:D podobnou mikinu jestly je to teda mikina:D jsem  zahledla v H&M  a prostě jsem neodolala:D 650 korun v prdeli:D ale jsem pyšná!:D fakt se mi líbíí!:D Ahooj:)

Kdo má ty titulky pořád vymýšlet?

1. února 2011 v 19:02 | Terezz.

No ahoj. tak čim  bych začla asi tim ... že si fakt začínám sice hodně pomalu ale jistě zvykat že na pc jsem jenom dvě hodiny denně:D Dneska jsme měli odpoledku domu jsem přišla v pul čtvrtý .. a šla jsem se učit.. nic moc zejtra nemáme takže fajn.. Pak jsem si zapla televizi tak dávala naka kriminálka takže jsem se aspon trochu zabavila.. A řeknu vám opravdu jsem asi závislá na počítači.. přijdu a hned se ze mě mužou všichni po*rat.. píše mi milion lidí.. právě teď mám na icq 14 konverzací z toho  čtyři jsou na mě nasraný že neodepisuju ... tři na fejsu .. a je to fakt otravný:D.. Jinak  dneska ve škole jsme koukali na streetdance (nevim jak se to píše):D a uplně jsem si ten film zase zamilovala.. já an tom byla v kině s kámoškou uplně jsem si vybavila jak to kino bylo prázdný jenom my dvě.. sedli jsme si uplně nahoru .. a nožky dali nahoru a pohodička:D ten den byl užasnej. Ne to ona je užasná .. dneska jsem měla doučování .. JO DOUČOVÁNÍ .. protože si tu matiku fakt chci zlepšit.. tak jsem si řekla že Niky(kamoška a třídní chytrolínka:D) mě bdue doučovat:D stejně jako chemii a  fyziku .. takže o to min času jen tak sedět doma a nudit se..Pomalu ale jistě ale fakt POMALU:D se blíží pátek(prázdniny) já jenom doufám že mi to aspon an ty tři dny rodiče dovolej tu být víc než dvě hodiny protože bejt celej den doma nebo mrznout venku by mě fakt nebavilo.. a asi by mě z toho brzo je*lo:D  ahoj:)

Lásku nevidíme a přesto ji cítime, v bolesti, naději, touze, dotyku, v přesvěčení žít a vidět.

31. ledna 2011 v 19:33 | Terezz.

Ahoj, no radši ani nekomentuju vysvědčení mám jednu trojku.. ale tak já to čekala a rodiče to taky věděli nenávidim matiku ... Slíbila jsem že příšťí pololetí to bude lepší.. už hlavně kvuly tomu abych se dostala na školu hej.. Jako trest.. mám na pc jenom dvě hodiny denně .. nejlíp od 18:00-20:00... takže mě tu jinak ani nečekejte do tý doby než budou třídní schuzky tu fakt budu jenom v tuhle hodinu ti chci i říct že nejspíš nebudu každej den na blogu .. protože dneska mi přišel kámošky brácha Jirka nainstalovat simíky:D mám sims 3!:D ježiš já jsem tak šťastná .. až na to že se v tom vubec nevyznám prostě nechápu princip:D tý hry .. ale tak já to nak vykoumám..  Jinak .. vlastně neni nic moc novýho:D ono se  za den toho moc nezmění no.. třeba dneska jsem potkala Adama (muj bejvalej) šla jsem za nim ve meště .. tak jsem ho pozdravila on mě taky.. nahodil ten jeho sladkej usměv a šli jsme spolu na zastávku .. prokecali jsme celou cestu busem (30 minut) a nezavřeli jsme pusu:D ježiš.. furt mám pocit že jsem zamilovaná .. ježiš ale já nechci.. nechci prostě.. ale tak tohle už nikoho nezajímá:D Teď budu asi tu pul hoďku ještě na fejsu a budu projíždět naky ty blogy.. a pak pujdu asi spát.. dneska stejně nic nedává jo a zejtra dává ordinace!Ježiš.. už bylo na čase kooonečně!:D Já se nemužu dočkat.. možná bych se měla ještě učit mi totiž píšem z ájiny . to nak zmáknu:D ahoj:*
 
 

Reklama