listen.

Cinema Bizarre - My Obsession

1. dubna 2011 v 19:44 | Terezz.
Jo,jo dneska mi psát článek prostě nechce .. všechno napíšu zejtra dopoledne protože odpoledne přijede celá famílie slavit moje narooozky takže odpoledne těžko. Tak .. přidám aspon písničku .. jo .. já prostě posloucham takovy divny.. ale ja prostě tu pisničku miluju . Ne,já spíš miluju ten hlas jo ten hlaas myslím že kdyby na mě někdo s takovym hlasem promluvil tak na něj asi skočim a sežeru ho.Ale on neni hezkej ale prostě v týhle písničce má užasnej hlas.

Hurts - Illuminated

29. března 2011 v 12:53 | Terezz.
Ahoj.. před chvílý jsem vstávala .. nak se mi nechce psát článek .. vlastně vubec nemám o čem když celej den sedim doma u pc:D takže přidám aspon písničku .. ta pisnička je užasná .. neskutečně nádhernej hlas:)


Three Days Grace- Never Too Late Lyrics

9. března 2011 v 11:07 | Terezz.
Ahoj,vubec se mi nechce psát článek.. protože vlastně nemám vubec co.. Takže přidám jenom písničku.. Pustila mi jí kámoška a od tý doby .. jí miluju .. dlouho jsem jí neslyšela .. teď jsem na ní narazila .. á miluju ten hlas je prostě nádhernej .. je prostě užasnej.

Jen ty - Di-pako

6. března 2011 v 12:56 | Terezz.
Jo,ahoj.Nak se mi nechce psat deníček.. stejnak se nic novýho nestalo.. tak přidám jenom písničku . Teď asi mojí neoblíbenější..ty slova.. jsou takovy kouzelny... je taková.. ja nevim .. užasná..

Fadrc - Zachvat nostalgie

5. ledna 2011 v 15:51 | Terr^^
Tyvole,sek se mi pc tak jsem chvíly čekala co se bude dít:D
a najednou se mi sama pustila je to už hodně
dlouho co jsem jí poslouchala ..  každej den a klidně celej den..
tu písničku zbožňuju.. když jí poslouchám vybavěj se mi
snad nejhezčí okamžiky mího života ..
ten klip je k tomu taky užasnej..
doporučuju;)

 
 

Reklama